אודות Medigital

מחברים את עולם הרפואה לעולם השיווק הדיגיטלי!
השימוש במדיה הדיגיטלית תופס מקום מרכזי בימינו בכל תחומי החיים. לקוחות מחפשים מידע על כל תחום שהוא וכמובן המלצות ומידע על רופאים ומרפאות.
התחום הרפואי הינו תחום רחב ומורכב, הכולל מידע עצום וכרוחב יריעת המידע – כך רוחב יריעת החיפוש.

על מנת להגיע לשיווק מדויק ואפקטיבי המציג באופן מדויק את תחומי הטיפול של הרופא או המרפאה, ובהתאם מושך אליו לקוחות פוטנציאליים, מוטב להיעזר בחברה המתמחה בשיווק באינטרנט לרופאים, מרפאות, חברות תרופות וחברות ציוד רפואי.
בנוסף, יש לתכנן ולבנות נוכחות מתאימה ברשתות החברתיות ולהשתמש באופן אופטימלי בשלל הכלים הדיגיטליים המאפשרים לכל רופא ולכל מרפאה לפתח נוכחות ברשת בצורה האפקטיבית ביותר.

אסטרטגיית שיווק דיגיטלית ייעודית לתחומי הרפואה

בדיוק כמו בעולם הרפואה, אשר נשען על מומחיות והתמחות, כך גם עולם השיווק הדיגיטלי.
לכן, Medigital הוקמה על מנת לספק שירותי שיווק ייעודיים ברשת לרופאים, מרפאות, חברות תרופות וחברות ציוד רפואי, מתוך ההבנה כי אלה וגם אלה אינם דומים בצרכים הדיגיטליים ברשת למוצר צריכה או שירותים אחרים, והם דורשים חשיבה אסטרטגית ייעודית.
על מנת שרופאים ומרפאות יפיקו את הערך המקסימלי מהשיווק באינטרנט, עלינו לנתח את דפוסי המשתמשים הפוטנציאליים, להבין לעומק את הצרכים שלהם ו"לתפוס" אותם במקום הנכון ובזמן הנכון.

Medigital שמה לעצמה למטרה לספק פתרון דיגיטלי מקיף ומותאם אישית לרופאים ומנהלי עסקים בתחום הרפואי בכלל ובקידום ושיווק באינטרנט בפרט.
אנו מתחייבים לליווי צמוד של הלקוח, הבנת מטרותיו בפעילות השיווק הדיגיטלי, תכנון ויישום אסטרטגיה אפקטיבית להשגת המטרות וכן ניתוח ואופטימיזציה שוטפים של כל ערוץ וערוץ.

מי אנחנו?

חברת Medigital היא מיזם משותף של חברת INCA – מהחברות המובילות בישראל לשירותי SEO ושיווק דיגיטלי, קבוצת מדיו – מחברות התוכן והפקות הטלוויזיה המובילות בישראל, וטונגרירו – חברה המתמחה באסטרטגיה דיגיטלית וייעוץ לפיתוח מנועי צמיחה וערוצי מונטיזציה דיגיטליים.

מנכ"ל החברה הוא יואב מנדלסון, יזם מנוסה ומומחה שיווק בדיגיטל, בעל למעלה מ- 15 שנות ניסיון בתחום. ניסיון רב בזירת המדיקל באינטרנט ומנכ"ל מייסד של חברת INCA.

אנו מציעים סל שירותים מתקדם לעולם הרפואה:

קידום אורגני - SEO

קידום אתרי רופאים, מרפאות וחברות רפואיות בתוצאות האורגניות של google, באמצעות טכניקות SEO המאתרות את דפוסי החיפוש של לקוחות המחפשים מידע רפואי

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל העומד בכל כללי האתיקה והרגולוציה של תחום הרפואה לשם יצירת קמפיינים מניבי תוצאות. חברתנו בעלת תו הסמכה של Google Partners.

שיווק ברשתות חברתיות

תכנון ובניית עמודים מקצועיים ופרופילים ברשתות השונות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין), ניהול קמפיינים ו/או יצירת תוכן רלוונטי

פרסום בלינקדאין

צוות המקצוענים של פרסום בלינקדאין מבית מדיגיטל מציע לכם חבילת פרסום B2B עם התמחות נקודתית בשיווק מוצרי רפואה ובריאות.

ניהול מוניטין

בניית אסטרטגיית מיתוג דיגיטלי רפואי, הכוללת יצירת אלמנטים המשרתים את המסרים התדמיתיים וניהול משברים תדמיתיים בזמן אמת.

ניתוח סטטיסטי

ניתוח אנליטי ואופטימיזציה שוטפת לצורך הבנה וניתוח של דפוסי שימוש והעדפות משתמשים, אופטימיזציה לאסטרטגיית הקידום והשיווק הדיגיטלי

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר

מעניין אתכם לשמוע פרטים נוספים על השירותים שלנו?
רוצים לקבוע איתנו פגישה? צרו איתנו קשר!

Scroll to Top